Fotograf Konin

Cześć! Na wstępie chcielibyśmy w kilku słowach opowiedzieć o naszej firmie, filozofii działania i postrzeganiu fotografii, ale tak naprawdę nie słowa świadczą o naszej wartości tylko zdjęcia, które możesz zobaczyć poniżej lub w dziale ślubne historie. W naszej pracy cenimy sobie przede wszystkim uczucia i emocje naszych Klientów, bo to one i decydujące momenty w reportażu dostarczają nam tematów do zdjęć.

Poprzez obraz staramy się opowiadać ciekawą, wciągającą, pełną uśmiechu i wzruszeń historię, która tworzy spójny reportaż fotograficzny. Pojedyncze zdjęcia, które prezentujemy poniżej, są ważne, ponieważ charakteryzują nasz styl pracy, kadrowanie i obróbkę, ale to całe śluby prezentowane tutaj pokazują, jak wyglądają przykładowe całe materiały z jednego wesela. Jest to kilkadziesiąt wybranych przez nas zdjęć z większej całości, ale daje to pogląd jak może wyglądać cała realizacja.

Celowo nie piszemy o pasji i profesjonalizmie, bo przy tak odpowiedzialnym zadaniu, jak wykonanie zdjęć ślubnych powinien posiadać je każdy fotograf. Konin jest jednym z miast, w których pracujemy, jednak mamy doświadczenie również w sesjach na terenie całego kraju i za granicą m.in. W Toskanii, Pradze, Berlinie, Amsterdamie czy Irlandii.

FOTOGRAF KONIN

W Twoim życiu zbliża się ważne wydarzenie? Warto je utrwalić, aby móc już zawsze cieszyć się pięknymi wspomnieniami, wspólnie przeglądając zdjęcia. Zwłaszcza gdy odpowiadają za nie doświadczeni fotografowie, którzy potrafią w jednym kadrze pokazać całą paletę emocji, zarysowując historię.

Fotograf Konin – wybór fotografa ślubnego nie należy do prostych. W czasach fotografii cyfrowej zrobienie kilku dobrych zdjęć może być dziełem przypadku, dlatego warto prosić fotografa, z którym się spotykacie o pokazanie kilku całych materiałów, co pozwoli określić wartość i charakter pracy danej osoby.

Fotografia ślubna to wyjątkowa dziedzina fotograficznego fachu, gdzie łączymy elementy fotografii użytkowej z artystyczną. Usługi fotograficzne, które świadczymy to połączenie wieloletniej pasji, która przy okazji zaczęła przynosić nam także źródło dochodu. To widać na naszych zdjęciach, że priorytetem jest właśnie doskonały kadr i zadowolenie klienta.

SPODOBAŁY CI SIĘ NASZE ZDJĘCIA?

Zapytaj o wolny termin!

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotografia Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf ślubny Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf weselny Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf na ślub Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotografia ślubna Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf na wesele Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf w Koninie

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

sesje zdjęciowe Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

studio fotograficzne Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

zdjęcia ślubne Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

zdjęcia ze ślubu Konin

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KONIN

Największą radość sprawiają nam sesje plenerowe, podczas których możemy realizować najbardziej wymyślne pomysły na aranżowane zdjęcia. Gdy chodzi o imprezy okolicznościowe, tak ważny jest refleks i umiejętność znalezienia się w odpowiednim miejscu. Wieloletnie doświadczenie pozwala przewidzieć nam wiele sytuacji, dzięki czemu zawsze jesteśmy w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.

W dziedzinie fotografii ślubnej najważniejsze jest uchwycenie tej wyjątkowej chwili w połączeniu z szeregiem umiejętności warsztatu fotograficznego – właściwy kadr, kąt, czy odpowiednia głębia ostrości to tylko podstawowe elementy składające się na niezapomniany obraz.

Pisząc o stylu naszej pracy, nie możemy nie wspomnieć, że pracujemy dyskretnie, co bardzo cenią sobie nasze Pary Młode. Zadaniem dobrego fotografa jest w sposób nienarzucający się uchwycić decydujące momenty, emocje i uczucia towarzyszące gościom weselnym w dniu ślubu, a dobra fotografia ślubna Konin powinna być naturalna, różnorodna, wciągająca, ponadczasowa i elegancka. To Wy jesteście głównymi bohaterami tego wydarzenia, dlatego staramy się działać tak, żeby zostawić Wam przestrzeń i swobodę. Nasi Klienci to lubią 😉

ZDJĘCIA ŚLUBNE KONIN

Przez lata pracy w branży ślubnej nauczyliśmy się, żeby nie ulegać chwilowym modom, ponieważ wychodzimy z założenia, że Wasze zdjęcia ślubne Konin muszą być tak samo atrakcyjne za kilka, kilkanaście lat jak teraz. Obecnie praca fotografa ślubnego nie polega tylko na suchej dokumentacji wydarzeń i „inwentaryzacji” gości, ale musi opierać się na budowaniu spójnej historii z dnia ślubu, pokazując czasami to, co niedosłowne, czego nie widzą inne osoby skupione na dobrej zabawie.

6 myśli na temat “Fotograf Konin”

  Polecamy!

  Marta i Tomasz
  Już przed podjęciem współpracy wiedzieliśmy, że chłopacy z Glamour robią dobrą robotę ale po otrzymaniu materiałów z naszego wesela efekt przerósł nasze oczekiwania. Wszystko wykonane ze smakiem i elegancją a sami panowie swoją obecnością wprowadzali spokój i przemiłą atmosferę. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć super pamiątkę ze swojego ślubu na lata.
  Dodane: 2019-08-27
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Super zdjęcia ślubne w Koninie!

  Marta i Adam
  Poszukując fotografa na ślub zwracaliśmy uwagę na naturalność w zdjęciach i oddanie emocji. Zainteresowała nas oferta Glamour Studio a po spotkaniu wiedzieliśmy, że jest to dokładnie to czego szukamy. Odbierając zdjęcia nie zawiedliśmy się a wręcz przeciwnie, jesteśmy bardzo zadowoleni z materiału końcowego i wszystkim gorąco polecamy bo zarówno zdjęcia jak i obsługa są na najwyższym poziomie.
  Dodane: 2019-09-27
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Najlepszy fotograf w Koninie

  Renata
  Jeśli fotograf Konin to tylko Glamour Studio. Glamour poleciła mi moja przyjaciółka, która wybrała tego fotografa na wesele. Zdjęcia wyszły piękne i ja również nie mogłam wybrać inaczej
  Dodane: 2019-11-04
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Wyszło super!

  Izabella
  Długo szukałam odpowiedniego fotografa - w końcu ślubie wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Dzięki dyskusji na forum internetowym postawiłam na Glamour studio, bo podobno mieli w portfolio najlepsze zdjęcia ślubne. Konin stanął na wysokości zadania polecając właśnie Glamour, bo zdjęcia z wesela przeszły najśmielsze oczekiwania. Ogląda się je z uśmiechem od ucha do ucha!
  Dodane: 2019-11-18
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Profesjonaliści!

  Paulusia
  Fotografowanie ludzi bywa naprawdę trudne, ale chłopaki z Glamour doskonale sobie poradzili. Każdy gość został uchwycony na zdjęciach, a to bardzo ważne, żeby nikogo nie pominąć! Jak fotograf w Koninie, to tylko Glamour!
  Dodane: 2019-12-12
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Najlepsze zdjęcia ślubne!

  Beata
  Z czystym sumieniem mogę polecić Glamour Studio! Pierwszy raz widziałam tak dobre zdjęcia! Fotograf ślubny Konin spisał się fenomenalnie, rodzice oglądają te zdjęcia codziennie i pokazują dosłownie każdemu! Zawsze sypią się komplementy :)
  Dodane: 2019-12-18
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz
Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *