Wideofilmowanie Kalisz

KAMERZYSTA KALISZ

Od miesięcy przygotowujesz swój ślub, dopinając wszystkie szczegóły na ostatni guzik? Doskonale wiemy, jak wiele pracy to kosztuje – pracujemy w tej branży od lat. Doskonale znamy specyfikę i charakter takich ceremonii. Tym bardziej wiemy, jak powinno przebiegać wideofilmowanie ślubów. Sam fotograf bądź kamerzysta nie może rzucać się w oczy. Jego zadaniem jest bycie cichym obserwatorem chwil i gestów. Tak właśnie działamy- dyskretnie i z klasą.

Glamour Studio Fotografii od lat jest uznaną i cenioną marką w dziedzinie kreatywnej fotografii ślubnej. Obecnie poszliśmy krok dalej, poszerzając zakres naszych usług o nowoczesne, najwyższej jakości wideofilmowanie w Kaliszu wierząc, że w ruchu ukryte jest życie, które składa się z ulotnych chwil, momentów i emocji, a te z maleńkich sekund. To słowa, dźwięki, kolory, które chcemy zatrzymać przy sobie jak najdłużej. Filmy ślubne realizujemy w technologii DSLR (Glamour Studio Fotografii od lat jest uznaną i cenioną marką w dziedzinie kreatywnej fotografii ślubnej. To słowa, dźwięki, kolory, które chcemy zatrzymać przy sobie jak najdłużej. Filmy ślubne realizujemy w technologii DSLR (film kręcony lustrzankami – filmowanie lustrzankami), która pozwala osiągać dynamiczne, plastyczne ujęcia, swoją jakością przypominające profesjonalne produkcje znane z telewizji czy kina. Jednak wysoka jakość to tylko część ostatecznego efektu.

 • KLIP ŚLUBNY

  Paulina i Kamil

 • KLIP ŚLUBNY

  Weronika i Marcin

 • KLIP ŚLUBNY

  Julia i Michał

 • KLIP ŚLUBNY

  Iwona i Umberto

 • KLIP ŚLUBNY

  Aleksandra i Jakub

 • KLIP ŚLUBNY

  Weronika i Mikołaj

 • KLIP ŚLUBNY

  Wiktoria i Wiktor

 • KLIP ŚLUBNY

  Aleksandra i Jacek

 • KLIP ŚLUBNY

  Weronika i Rafał

 • KLIP ŚLUBNY

  Daria i Przemek

 • ZAPOWIEDŹ

  Malwina i Przemek

 • KLIP ŚLUBNY

  Karolina i Marek

 • ZAPOWIEDŹ

  Linda i Sebastian

 • TELEDYSK

  Natalia i Marcin

 • TELEDYSK

  18 urodziny Marysi

 • TELEDYSK PLENEROWY

  Dominika i Krystian

 • KLIP Z SESJI NARZECZEŃSKIEJ

  Justyna i Karol

WIDEOFILMOWANIE ŚLUBÓW KALISZ

Dużo ważniejszą składową dobrego filmu jest pomysł, dobry plan, wyczucie kadru, estetyki i późniejszy montaż. Całości efektu dopełnia wysokiej jakości dźwięk, do niedawna nieosiągalny w produkcjach filmu przedstawiającego wesele. Kalisz – Glamour Studio Fotografii w produkcjach filmowych wykorzystuje i czerpie wiedzę z doświadczeń zdobytych w realizacjach fotograficznych. Budujemy mocne, mądre ujęcia, dbamy o to, aby wideofilmowanie ślubów, oprócz wysokiej jakości posiadało ciekawą treść. Naszym atutem jest rzadko spotykana na rynku wysoka jakość zarówno fotografii, jak i filmu, tak więc spójność materiału na linii fotografia-film. Nasz doświadczony zespół, pozwoli Wam cieszyć się chwilą- klatka po klatce.

KAMERZYSTA NA WESELE KALISZ

W Glamour Studio Fotografii i Filmu tworzymy zgrany team. Prywatnie jesteśmy przyjaciółmi, mamy wypracowany własny styl, dlatego masz pewność, że w przypadku pakietu fotografia-film gwarantujemy pełną współpracę na linii fotograf-operatorzy. Szanujemy się wzajemnie i zamiast rywalizacji o kadry zajmujemy się tym, co umiemy robić najlepiej. Jesteśmy uśmiechniętymi ludźmi, a praca nam powierzona wypełniana jest z należytą starannością oraz zaangażowaniem. Chcemy, aby nasze zdjęcia i filmy były pełne emocji, radości, miłości i wzruszeń. Towarzyszymy Wam podczas tak ważnego dnia, jakim jest ślub! Staramy się być niezauważalni, ale też naturalni. Jeśli potrzebujesz kamerzysty na wesele, to zapraszamy do nas!

FILMOWANIE WESEL KALISZ

Podobnie jak w przypadku fotografii również, jeśli chodzi o wybór kamerzysty, nie należy on do łatwych. To, co możemy podpowiedzieć- nie dokonujcie wyboru firmy tylko na podstawie teledysków, nie widząc choćby dwóch pełnych materiałów. Filmy obejrzane w całości dają pogląd na to, jak może wyglądać Wasz film, na sposób montażu i staranność w doborze kadrów, jakość dźwięku itp. Filmowanie wesel to złożony proces, na który składa się wiele czynników, przede wszystkim doświadczenie i poczucie estetyki wykonawcy, dlatego należy bardzo dokładnie sprawdzić, komu powierzacie przywilej filmowania Waszego wesela.

Jeśli oprócz zdjęć chcecie, aby pamiątką był film ślubny, w nowoczesnym stylu, pełen naturalności, który podczas oglądania wzbudzi w Was i waszych gościach pozytywne emocje, to nasza oferta jest przygotowana właśnie dla Was! Aby film był dobrą pamiątką na lata i zaciekawił Waszych bliskich, to na pewno musi przedstawiać w ciekawy sposób ślub i wesele. Kalisz już to wie!

SPODOBAŁY CI SIĘ NASZE FILMY?

Zapytaj o wolny termin!

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

Filmowanie ślubów Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie wesel Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta na wesele Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie lustrzankami

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie wesel Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie ślubów Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf i kamerzysta na wesele

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie lustrzankami

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie

Nowoczesny film ślubny

Największą popularnością cieszy się klasyczne filmowanie, choć swoje plusy mają nowoczesne filmy ślubne. Jeśli chcecie wyróżniać się i zaskoczyć swoją rodzinę i znajomych to film, w stylu nowoczesnym, będzie dobrym wyborem. Wykonując tego rodzaju filmy, możemy wykorzystać różnorodne efekty dzięki nowym technologiom. Kamerzysta weselny chcąc zaciekawić swoich odbiorców, skupia się na uzyskaniu wysokiej jakości filmu, dynamice, ciekawych efektach oraz uzyskaniu lepszych ujęć, np. z wykorzystaniem dronów

Cechą główną nowoczesnego filmowania jest dynamiczny montaż. Teledysk jest skróconą formą filmu. do najważniejszych momentów , aby nie zanudzić osób, które go oglądają. Warto zastanowić się nad zatrudnieniem kilku kamerzystów, w celu podniesienia jakości nagrywanego filmu. Chcąc uzyskać idealne efekty, warto porozmawiać, jakie rozwiązania oferuje Wasz kamerzysta. Kalisz ma w swoich zasobach Studio Fotografii Glamour, dzięki któremu Wasz wyjątkowy dzień w życiu zostanie uwieczniony na niezapomnianym filmie. Pokażemy Wam, jak powinien właściwie pracować kamerzysta.

Doświadczenie, jakie posiadamy, pozwala nam zorganizować naszą pracę tak, aby w ważnych sytuacjach nie dać ponieść się emocjom i nerwom. Istotną kwestią jest nagranie ważnych momentów na ślubie i weselu, aby zakończyć nagrywanie z taką ilością materiału, który pozwoli wykonać montaż bez problemu. Filmowanie sprawia nam przyjemność i satysfakcję, jednak najbardziej cieszy nas, patrzenie na emocje, jakie towarzyszą Wam i bliskim będącym z Wami podczas wydarzenia jakim jest wesele. Kalisz nam zaufał!

Teledysk ślubny – czym jest?

Swego czasu dość popularne były filmy ślubne. To materiały, które trwały po kilka godzin. Pary młode często odchodziły od tego typu usług, ze względu na wiążące się z nimi koszta. W ostatnich latach pojawił się nowy pomysł, na alternatywę dla filmu, jakim jest teledysk. Przedstawia on krótkie streszczenie ze ślubu i wesela albo wykonanej tego samego dnia sesji ślubnej, stworzony tak, aby w połączeniu z muzyką, łączyć się w całość jako teledysk. Chcesz skorzystać z ciekawej oferty, nagrywając Wasze wesele? Kalisz poleca Glamour Studio Fotografii.

Na rynku fotograficznym dostępne są różne oferty ze strony kamerzystów. Aby wybrać właściwą, należy zastanowić się, czy film ma przedstawiać całą uroczystość, czy wybrane jej, najważniejsze fragmenty. Można wybrać długi film, trwający kilka godzin, ale jest on nieco monotonny i ciężko może być, oglądać go. Fajną wersją są krótkie 20-30 minutowe nagrania, do godziny. Jest to bardziej zwarta opcja, która pokazuje najważniejsze momenty ślubu i wesela.

Odstępstwem dla tradycyjnego filmu jest obecnie popularny teledysk weselny, którego czas nie przekracza zwykle kilku minut. Kolejnym rodzajem jest teledysk w plenerze, który tworzy się kilka dni po ślubie. Teledysk może być idealnym dodatkiem do filmu weselnego, ukazującym ważne chwile podczas tego pięknego dnia. Dla profesjonalnego kamerzysty, złączenie kilkunastu fotografii nie powinno być trudne, a Wasz film ślubny zyska, dzięki takiemu teledyskowi świetne uzupełnienie.

Koszty związane ze ślubem i weselem są całkiem spore, dlatego nic dziwnego, że młodzi zastanawiają się, jaki będzie koszt wykonania takiego teledysku. Jego cena uzależniona jest od terminu, miejsca, w którym odbywa się uroczystość oraz stawki kamerzysty.

Dobrym momentem na nagranie teledysku może być sesja ślubna albo podróż poślubna. Jeśli lubicie polskie morze to krajobraz przedstawiający plażę oraz morskie fale będzie idealną opcją. Jednak obecnie, już coraz więcej par uważa, że sesja nad morzem jest dość popularna i wybiera wyjazd w góry.

Ważnym elementem w teledysku ślubnym jest muzyka! Dobrze dobrana muzyka będzie uwieńczeniem tego pięknego nagrania. Dlatego tak ważne jest, aby dobrze został wybrany kamerzysta. Kalisz zdecydował kogo wybrać!

Na koniec zachęcamy do obejrzenia naszych teledysków, a po otrzymaniu od Ciebie zapytania ofertowego z terminem i miejscem ślubu wysyłamy również linki do całych realizacji. Filmowanie nabrało nowej jakości. Chcemy otwarcie o tym mówić i pokazywać nasze prace, jakie tworzy na imprezie, jaką jest wesele. Kalisz jest miejscem naszego zamieszkania, ale pracujemy w całej Polsce i za granicą. Jeśli podobają Ci się nasze zdjęcia i filmy ślubne, zapraszamy- sprawdź naszą ofertę!

Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *