Wideofilmowanie Kalisz

Glamour Studio Fotografii od lat jest uznaną i cenioną marką w dziedzinie kreatywnej fotografii ślubnej. Obecnie poszliśmy krok dalej poszerzając zakres naszych usług o nowoczesne, najwyższej jakości wideofilmowanie w Kaliszu wierząc, że w ruchu ukryte jest życie, które składa się z ulotnych chwil, momentów i emocji, a te z maleńkich sekund. To słowa, dźwięki, kolory, które chcemy zatrzymać przy sobie jak najdłużej. Filmy ślubne realizujemy w technologii DSLR (Glamour Studio Fotografii od lat jest uznaną i cenioną marką w dziedzinie kreatywnej fotografii ślubnej. Obecnie poszliśmy krok dalej poszerzając zakres naszych usług o nowoczesne, najwyższej jakości wideofilmowanie w Kaliszu wierząc, że w ruchu ukryte jest życie, które składa się z ulotnych chwil, momentów i emocji, a te z maleńkich sekund. To słowa, dźwięki, kolory, które chcemy zatrzymać przy sobie jak najdłużej. Filmy ślubne realizujemy w technologii DSLR (film kręcony lustrzankami – filmowanie lustrzankami), która pozwala osiągać dynamiczne, plastyczne ujęcia, swoją jakością przypominające profesjonalne produkcje znane z telewizji czy kina. Jednak wysoka jakość to tylko część ostatecznego efektu.

 • ZAPOWIEDŹ

  Malwina i Przemek

 • KLIP ŚLUBNY

  Karolina i Marek

 • ZAPOWIEDŹ

  Linda i Sebastian

 • TELEDYSK

  Natalia i Marcin

 • TELEDYSK

  18 urodziny Marysi

 • TELEDYSK

  Justyna i Karol

 • ZAPOWIEDŹ

  Paulina i Dawid

 • TELEDYSK PLENEROWY

  Dominika i Krystian

 • KLIP Z SESJI NARZECZEŃSKIEJ

  Justyna i Karol

 • TELEDYSK

  Natalia i Jacek

 • TELEDYSK

  Magda i Dawid

 • TELEDYSK

  Kasia i Mateusz

 • TELEDYSK

  Monika i Michał

 • TELEDYSK

  Kinga i Dawid

 • TELEDYSK

  Patrycja i Łukasz

WIDEOFILMOWANIE ŚLUBÓW KALISZ

Dużo ważniejszą składową dobrego filmu jest pomysł, dobry plan, wyczucie kadru, estetyki i późniejszy montaż. Całości efektu dopełnia wysokiej jakości dźwięk, do niedawna nieosiągalny w produkcjach filmu ślubnego. W produkcjach filmowych wykorzystujemy i czerpiemy z doświadczeń zdobytych w realizacji fotograficznych, budujemy mocne, mądre ujęcia, dbamy o to, aby wideofilmowanie ślubów Kalisz oprócz wysokiej jakości posiadało ciekawą treść. Naszym atutem jest rzadko spotykana na rynku wysoka jakość zarówno fotografii jak i filmu, tak więc spójność materiału na linii fotografia-film. Nasz doświadczony zespół, pozwoli Wam cieszyć się chwilą- klatka po klatce.

KAMERZYSTA KALISZ

Od miesięcy przygotowujesz swój ślub, dopinając wszystkie szczegóły na ostatni guzik? Doskonale wiemy, jak wiele pracy to kosztuje – pracujemy w tej branży od lat. Doskonale znamy specyfikę i charakter takich ceremonii. Tym bardziej wiemy, jak powinno przebiegać wideofilmowanie ślubów. Sam fotograf bądź kamerzysta nie może rzucać się w oczy. Jego zadaniem jest bycie cichym obserwatorem chwil i gestów. Tak właśnie działamy- dyskretnie i z klasą.

KAMERZYSTA NA WESELE KALISZ

W Glamour Studio Fotografii i Filmu tworzymy zgrany team. Prywatnie jesteśmy przyjaciółmi, mamy wypracowany własny styl, dlatego masz pewność, że w przypadku pakietu fotografia-film gwarantujemy pełną współpracę na linii fotograf-operatorzy. Szanujemy się wzajemnie i zamiast rywalizacji o kadry zajmujemy się tym, co umiemy robić najlepiej. Jeśli potrzebny kamerzysta na wesele Kalisz- zapraszamy do nas!

FILMOWANIE WESEL KALISZ

Podobnie jak w przypadku fotografii, również jeśli chodzi o wybór kamerzysty nie należy on do łatwych. To co możemy podpowiedzieć- nie dokonujcie wyboru firmy tylko na podstawie teledysków nie widząc choćby dwóch pełnych materiałów. Obejrzenie całego filmu jednej Pary daje pogląd na to jak może wyglądać Wasz film, na sposób montażu i staranność w doborze kadrów, jakość dźwięku itp. Filmowanie wesel to złożony proces na który składa się wiele czynników, przede wszystkim doświadczenie i poczucie estetyki wykonawcy, dlatego należy bardzo dokładnie sprawdzić komu powierzacie przywilej filmowania Waszego wesela.

FILMOWANIE KALISZ

Na koniec zachęcamy do obejrzenia naszych teledysków, a po otrzymaniu od Ciebie zapytania ofertowego z terminem i miejscem ślubu wysyłamy również linki do całych realizacji. Filmowanie wesel nabrało nowej jakości i chcemy otwarcie o tym mówić i pokazywać nasze prace. Kalisz jest miejscem naszego zamieszkania ale pracujemy w całej Polsce i za granicą. Jeśli podobają Ci się nasze zdjęcia i filmy ślubne zapraszamy- sprawdź naszą ofertę!

SPODOBAŁY CI SIĘ NASZE FILMY?

Zapytaj o wolny termin!

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

Filmowanie ślubów Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie wesel Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta na wesele Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie lustrzankami

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie wesel Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie ślubów Kalisz

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf i kamerzysta na wesele

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie lustrzankami

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie

Zobacz gdzie kręcimy filmy: