Fotografia ślubna Ostrów Wlkp

Cześć! Miło nam, że tutaj jesteś. Jeśli wcześniej nie znana Ci była marka Glamour Studio Fotografii i Filmu chcielibyśmy się krótko przedstawić i napisać co charakteryzuje nasze prace. Po przeczytaniu tych kilku zdań zachęcamy do oglądania naszych zdjęć i teledysków, bo to one najlepiej o nas opowiedzą;) Fotografia ślubna przeszła w ostatnich latach ogromną przemianę, stając się dziedziną sztuki fotograficznej, a nie jak było kiedyś rzemiosła.

Dzisiaj zadaniem dobrego fotografa ślubnego nie jest jedynie udokumentowanie dnia ślubu, powinien on umieć opowiedzieć zdjęciami ciekawą, wciągającą historię z tego dnia, gdzie główną rolę grają relacje międzyludzkie, emocje i uczucia fotografowanych osób. Taki właśnie cel postawiliśmy sobie, podchodząc do tematu ślubu stworzyć fotograficzną opowieść poprzez łapanie decydujących momentów, umiejętną selekcję, obróbkę i ułożenie zdjęć. Taka fotografia ślubna ma prawdziwą wartość, tworząc ponadczasową pamiątkę na lata.

ZDJĘCIA ŚLUBNE OSTRÓW WLKP

Czy nam się to udaje, możesz sprawdzić i ocenić przeglądając nasze ślubne historie, gdzie znajdziesz kilka całych reportaży poszczególnych Par. Oczywiście nie są to wszystkie zdjęcia, które otrzymała Para Młoda, ale kilkadziesiąt wybranych przez nas kadrów. Poniżej znajdziesz nasze portfolio, czyli wybór zdjęć z różnych wesel, dzięki którym możesz poznać naszą percepcję kadru, wrażliwość i styl obróbki, a także co bardzo ważne czy nasze zdjęcia ślubne Ci odpowiadają i czy nadajemy na tych samych falach. Mieszkamy w południowej Wielkopolsce, pracujemy w miastach takich jak Ostrów Wlkp, ale też Kalisz i okolice, ale często też w całej Polsce i za granicą.

ZDJĘCIA ŚLUBNE OSTRÓW WLKP

Cechą charakterystyczną naszej pracy i jedną z najważniejszych cech fotografa ślubnego jest umiejętność dyskretnej pracy, nienarzucający się styl fotografowania i naturalność. To Para Młoda i Ich goście mają być w centrum uwagi, my natomiast jesteśmy cichymi, uważnymi obserwatorami wydarzeń, w których uczestniczymy. Waszym zadaniem jest dostarczenie nam emocji, uśmiechów i wzruszeń, a także obdarzenie nas minimum odrobiną zaufania, które jest potrzebne we współpracy- przecież spędzimy ze sobą kilkanaście godzin, często zostając dobrymi znajomymi.

SPODOBAŁY CI SIĘ NASZE ZDJĘCIA?

Zapytaj o wolny termin!

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf na wesele Ostrów Wlkp

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotografia Ostrów Wielkopolski

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotografia ślubna Ostrów Wlkp

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf Ostrów Wlkp cennik

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf Ostrów Wielkopolski

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf ślubny Ostrów Wlkp

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

Ostrów Wielkopolski fotograf

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

studio fotograficzne Ostrów Wielkopolski

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

zdjęcia ślubne Ostrów Wielkopolski

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotografia Ostrów Wlkp

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

zdjęcia ślubne Ostrów Wlkp

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

fotograf Ostrów Wlkp

FOTOGRAF ŚLUBNY OSTRÓW WLKP

Zastanawiasz się zapewne, czemu nie piszemy o pasji, o tym jaki mamy profesjonalny sprzęt i że sami jesteśmy bardzo profesjonalni, do tego tani i najlepsi w okolicy 😉 O tym niech piszą inni. Dobry fotograf ślubny Ostrów Wlkp powinien mieć przede wszystkim gust i poczucie estetyki, w następnej kolejności umiejętność przewidywania wydarzeń i widzenia tego, czego nie zobaczy choćby wujek z aparatem i w końcu refleks.

Pasja jest ważna, ale ma ją każdy fotograf, naszym zdaniem nikt nie robi tego z przymusu czy przykrego obowiązku tylko z pasji, dlatego nie warto o tym pisać. Sprzęt? Jest ważny, ale nie najważniejszy. Widzieliśmy beznadziejne zdjęcia z superdrogich aparatów i przepiękne zdjęcia z telefonów komórkowych, dodatkowo robione przez amatora, ale z poczuciem smaku. Dlatego odpuszczamy pisanie o pasji i sprzęcie, chociaż w filmie ma on większe znaczenie.

Ostrów Wielkopolski

Dla nas dużo ważniejsze od zarobionych pieniędzy podczas sesji zdjęciowej, jest uchwycenie tego jedynego, wyjątkowego kadru, który zatrzymuje już na zawsze tę wyjątkową chwilę. W Ostrowie Wielkopolskim wykonujemy sesje zdjęciowe od blisko 15 lat, nieustannie budując swój warsztat i umiejętność kontaktu z klientem. Jest to niesłychanie istotna umiejętność, od której zależy spełnienie jego wszelkich fotograficznych oczekiwań.

Usługi fotograficzne, które przyszło nam wykonywać w ciągu ostatnich lat oprócz pracy, która tak bardzo przypadła nam do gustu, to także okazja do wyśmienitej zabawy podczas jej wykonywania i zawarcia wielu wyjątkowych znajomości. Dla nas najważniejsze jest wykonanie Niepowtarzalnych zdjęć, których charakter i estetyka nie zbledną pod upływem mijających lat.

Fotograf Ostrów Wielkopolski

Delikatne kadry, które charakteryzują się niebywałą delikatnością oraz plastycznością, przykuły uwagę naszych klientów. Technika robienia zdjęć, jak i sama ich obróbka sprawiają, że w ten właśnie sposób odróżniamy się od konkurencji. Łączenie rozmaitych zabiegów edycyjnych sprawia, że nasze ujęcia zaczynają nabierać trójwymiarowego, przestrzennego charakteru.

Ostrów Wielkopolski poznał już nasz bajkowy styl, który jest widoczny zarówno podczas samego reportażu, jak i podczas sesji zdjęciowych. Jeśli szukacie fotografa z Ostrowa Wielkopolskiego, nie mogliście Trafić lepiej, czekaliśmy właśnie na Was! Nie macie pomysłu na sesję zdjęciową? To żaden problem, mamy w zanadrzu wiele sprawdzonych miejsc w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie z pewnością uda nam się uchwycić wyjątkowe kadry.

FOTOGRAF OSTRÓW WLKP

Budowane latami doświadczenie oraz miłość do fotografii sprawiły, że powierzając nam realizację fotoreportażu w tak ważnym dniu, nie musicie się o nic martwić. Doskonale wiem gdzie i kiedy się pojawić, aby schwytać te najcenniejsze chwile. Wy powinniście się jedynie cieszyć tą niepowtarzalną chwilą, podczas której będziecie celebrować ten czas z najbliższymi. Im bardziej zaufacie naszym umiejętnościom, tym łatwiej uda nam się schwycić wyjątkowe ujęcia.

Po wykonanych zdjęciach zależy Ci, aby własnoręcznie wybrać najciekawsze kadry, a może zależy Ci na powierzeniu wszystkiego nam? Jedna i druga opcja jak najbardziej wchodzi w grę, a wszystko jest tylko kwestią wcześniejszego uzgodnienia. Nie trzymamy się utartych schematów, a każde wesele to indywidualne podejście, którym się szczycimy, a wielu klientów już to doceniło.

Ta strona dotyczy fotografii ślubnej, ale tak naprawdę jesteśmy firmą, która kompleksowo obsłuży Wasze wesele pod kątem zdjęć i filmu. Jesteśmy zgraną ekipą, przyjaciółmi, którzy pracują ze sobą od lat, dlatego szanujemy się w pracy nie przeszkadzając sobie nawzajem. Jeśli szukasz fotograf w Ostrów Wlkp, napisz do nas i sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy!

6 myśli na temat “Fotografia ślubna Ostrów Wlkp”

  Najlepszy fotograf w Ostrowie Wlkp.!

  Monika
  Polecamy Glamour Studio Fotografii i Filmu. Chłopacy mają wyjątkowy gust i poczucie estetyki co bezpośrednio przełożyło się na nasze zdjęcia ślubne. Uchwycone zostały super momenty i emocje a dokładnie o to nam chodziło poszukując fotografa. Dzięki Michał za super obsługę! Pozdrawiamy
  Dodane: 2019-09-27
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Polecamy!

  Bartek i Monika
  Gorąco polecamy zarówno fotografa jak i film z firmy Glamour. Końcowy efekt jest dokładnie taki jakiego oczekiwaliśmy.
  Dodane: 2019-09-27
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Polecam każdemu

  monia
  Glamour to najlepsze studio fotograficzne Ostrów Wielkopolski! Jestem bardzo zadowolona z pięknych zdjęć. Wspaniała pamiątka na całe życie! Będę polecać Glamour Studio każdemu! Profesjonalne zdjęcia, jak z katalogu :)
  Dodane: 2019-10-28
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Najlepszy fotograf ślubny!

  Karola
  Jest wesele, musi być i fotografia ślubna! Ostrów Wlkp ma jednego kandydata na to miejsce!! Glamour Studio zrobiło piękne zdjęcia, które moja mama ogląda już trzeci dzień! Fantastyczna robota i cudowna pamiątka na całe życie :)
  Dodane: 2019-11-18
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Jestem Wam wdzięczna!

  Sylwia.P
  Jesteśmy już po rodzinnym oglądaniu zdjęć z wesela! Fotograf ślubny Ostrów Wlkp z Glamour Studio stanął na wysokości zadania, zdjęcia są po prostu cudowne! Gorąco polecam każdemu!
  Dodane: 2019-12-03
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Profesjonalne zdjęcia

  iza_małkiewicz
  Koleżanka za kilka dni wychodzi za mąż. Fotograf już umówiony, będzie z Glamour. Znajoma dobrze wiedziała kogo wybrać odkąd widziała moje zdjęcia ślubne! Ostrów Wlkp ma najlepszego fotografa, tego z Glamour Studio :)
  Dodane: 2019-12-18
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz
Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *