Wideofilmowanie Konin

Cześć! Jeśli nieznana Ci jest nasza firma chcielibyśmy pokrótce się przedstawić i opowiedzieć o naszej pracy. Nasza marka istnieje na rynku od 2007 roku, czyli od czasów, kiedy fotografia i film ślubny delikatnie mówiąc nie zachwycały ani formą ani jakością. Przez lata skupiliśmy się na rozwoju naszej fotografii w której skupiamy się na opowiadaniu historii, budowaniu spójnego i ciekawego reportażu, starannym i oryginalnym kadrowaniu, łapaniu emocji i uczuć. Z czasem wraz z pojawieniem się technologii filmowania lustrzankami DSLR, która wniosła nową jakość i możliwości postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o wideofilmowanie. Przygotowując nasze filmy, czerpiemy z wiedzy i doświadczeń zdobytych przy sesjach fotograficznych. Przekłada się to bezpośrednio na sposób, w jaki budujemy ujęcia, czyli przemyślane kadry, w których liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół. To nimi budujemy niepowtarzalną atmosferę filmu. Mobilność lustrzanek DSLR i dostępność stabilizatorów obrazu pozwala tworzyć dynamiczne ujęcia, co w połączeniu z wysoką jakością obrazu i dźwięku daje filmy ślubne zbliżone formą do profesjonalnych produkcji filmowych. Przekonać się o tym możesz oglądając nasze teledyski ślubne lub budowę całego filmu na spotkaniu.

 • KLIP ŚLUBNY

  Paulina i Kamil

 • KLIP ŚLUBNY

  Weronika i Marcin

 • KLIP ŚLUBNY

  Julia i Michał

 • KLIP ŚLUBNY

  Iwona i Umberto

 • KLIP ŚLUBNY

  Aleksandra i Jakub

 • KLIP ŚLUBNY

  Weronika i Mikołaj

 • KLIP ŚLUBNY

  Wiktoria i Wiktor

 • KLIP ŚLUBNY

  Aleksandra i Jacek

 • KLIP ŚLUBNY

  Weronika i Rafał

 • KLIP ŚLUBNY

  Daria i Przemek

 • ZAPOWIEDŹ

  Malwina i Przemek

 • KLIP ŚLUBNY

  Karolina i Marek

 • ZAPOWIEDŹ

  Linda i Sebastian

 • TELEDYSK

  Natalia i Marcin

 • TELEDYSK

  18 urodziny Marysi

 • TELEDYSK PLENEROWY

  Dominika i Krystian

 • KLIP Z SESJI NARZECZEŃSKIEJ

  Justyna i Karol

KAMERZYSTA KONIN

Jednak sprzęt stanowi tylko część końcowego efektu i z pewnością nie jest on najważniejszy i ostatnią rzeczą którą byśmy chcieli robić jest chwalenie się sprzętem. Dużo ważniejszy naszym zdaniem jest dobry gust jaki ma kamerzysta i montażysta, postrzeganie kadru i wrażliwość bo to one warunkują jakie ujęcia zostaną zebrane i zmontowane.

Przygotowywane przez nas filmy zawsze stanowią spójną całość idealnie współgrając z fotografią tworząc wyjątkową i smaczną pamiątkę na lata. Długość filmu jaką preferujemy to od 45 do 90 minut, na życzenie film może być dłuższy lub krótszy, ale jest to optymalny czas aby przyjemnie i bez znużenia obejrzeć film ślubny.

Jeśli chcesz mieć piękny film ślubny pełen niepowtarzalnych emocji, nie możesz przejść obojętnie obok naszej oferty. Doświadczenie, które budujemy od lat, sprawia, że wiemy czego oczekują nasi klienci. Filmowanie ślubne, którym się zajmujemy to nie tylko sposób na biznes, ale przede wszystkim okazja do tworzenia wyjątkowych ujęć, które rozwijają nas jako fotografów.

Każda realizacja, której się podejmujemy cechuje się dużym doświadczeniem, które za każdym razem pozwala trafić w oczekiwania naszych klientów. Kamerzysta na wesele powinien być niezauważalny podczas swojej pracy i być w stanie wychwycić te najwspanialsze momenty, bez niepotrzebnej interakcji.

Na Twoje wesele, kamerzysta powinien wcześniej ustalić z Wami jakiego efektu oczekujecie. Pomimo wypracowanego przez lata stylu, jesteśmy w stanie wypracować także nieco inne podejście podczas robienia zdjęć, czy wykonywania filmów. Myślimy, że nasze zdjęcia wyróżniają się na tle całego miasta Konin, więc tym bardziej powinieneś rozważyć naszą ofertę.

Kamerzysta na wesele to niezwykle ważna usługa, dzięki której zostanie uwieczniony ten wyjątkowy czas. Nie zastanawiajcie się zbyt długo, tylko wypełnij formularz kontaktowy, lub zadzwoń do nas bezpośrednio. Jeśli szukacie kompleksowej usługi łączącej reportaż fotograficzny, z usługą wyjątkowego klipu – na terenie miasta Konin nie ma lepszego zespołu fotografów i operatorów!

WIDEOFILMOWANIE KONIN

Glamour Studio Fotografii i Filmu stanowi zgrany team, który przez lata wypracował sobie swój własny styl i sposób pracy, co jest ważne we współpracy na linii fotograf-kamerzysta. Pracujemy dyskretnie starając się być uważnymi obserwatorami wydarzeń, dbając o detale i różnorodność kadrów. Fotografię i wideofilmowanie realizujemy w miastach takich jak Konin i inne miasta Wielkopolski, a także na terenie całego kraju i za granicą. Pracowaliśmy m. in. W Amsterdamie, Pradze, Toskanii czy Berlinie. Jeśli podobają Ci się nasze teledyski ślubne napisz do nas, podamy więcej szczegółów odnośnie naszej współpracy.

SPODOBAŁY CI SIĘ NASZE FILMY?

Zapytaj o wolny termin!

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

reportaż ślubny Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta na ślub Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie ślubów Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

wideofilmowanie Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta ślubny Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

filmowanie wesel Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta wesela

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta weselny konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta na wesele Konin

Zapytaj o wolny termin

KONTAKT >

kamerzysta na ślub

6 myśli na temat “Wideofilmowanie Konin”

  Polecam Glamour Studio! Wspaniałe zdjęcia!

  Sara
  Moim zdaniem nie ma sensu oszczędzać na tak ważnej pamiątce, jak film i zdjęcia z wesela, dlatego tak ważne było dla mnie znalezienie studia oferującego filmowanie wesel. Konin to duże miasto, więc i oferta była szeroka. Ja wybrałam właśnie Glamour i zachwycam się, jak tylko oglądam nas na filmie!
  Dodane: 2019-10-25
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Pełen profesjonalizm

  Ada.Z
  Przepiękny film, warto było postawić na profesjonalnego kamerzystę. Wideofilmowanie wesel Konin, to tylko z Glamour Studio. W końcu film ze ślubu to najważniejsza pamiątka w rodzinie!
  Dodane: 2019-11-21
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Przepiękne filmy z wesela!

  ala
  Zdecydowanie, to najlepszy film z wesela, jaki kiedykolwiek oglądałam, a kilka już w życiu widziałam. Pełen profesjonalizm, najlepsze wideofilmowanie. Konin powinien korzystać tylko i wyłącznie z waszych usług, bo naprawdę warto :)
  Dodane: 2019-12-03
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Świetny film!

  Iza Kapeć
  Kamerzysta spisał się świetnie, film oglądało się naprawdę dobrze - to najlepsza pamiątka na całe życie! Z czystym sumieniem mogę przyznać, że jak filmowanie Konin, to tylko Glamour Studio!
  Dodane: 2019-12-12
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Najważniejsze chwile uchwycone!

  daga.prekwa
  Wpisałam kamerzysta Konin i niemal od razu wpadłam na Glamour. Zachwyciły mnie zdjęcia i filmy na stronie, więc się zdecydowałam. Teraz mam najpiękniejszy film z wesela, jaki widziałam! Cudo!
  Dodane: 2019-12-16
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz

  Polecam, bo warto!

  paula
  Jak widać, nie tak proste jest to wideofilmowanie ślubów! Konin moim zdaniem powinien wybrać Glamour, bo to prawdziwa jakość i film, którego można pozazdrościć! Porównując film z wesela mojej przyjaciółki i mój, widać ogromną różnicę!
  Dodane: 2019-12-18
  Pozytywnie zweryfikowany komentarz
Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *