O nas

GLAMOUR STUDIO

Poznaj nas bliżej!

Glamour Studio to zgrany zespół uśmiechniętych i otwartych ludzi, tworzący dla Was piękne ślubne historie. Prywatnie jesteśmy kumplami, również dla wielu z naszych Klientów. W pracy cenimy sobie szczere relacje, naturalność i dyskrecję. Przez lata spędzone z aparatami w ręku zrozumieliśmy, że najważniejsze są emocje. Pomimo upływu czasu i zmieniających się trendów, one nigdy nie wychodzą z mody. Dążymy do tego, aby nasze zdjęcia i filmy były pełne treści, mocne w przekazie, nasycone emocjami, a jednocześnie subtelne i autentyczne. Pragniemy za każdym razem tchnąć w nie pierwiastek magii.

Snujemy opowieści, zapisując na kartach pamięci emocje towarzyszące Wam w tym najważniejszym dniu. Bez względu na to, czy są to miłość, radość, wzruszenie czy namiętność, bierzemy w garść Wasze uczucia i chowamy je na później, byście w każdym momencie swojego życia mogli odnaleźć je na nowo. Nie umyka nam błysk w oku, łza wzruszenia czy spojrzenie, które mówi więcej niż słowa. Kiedy łączy Was miłość, piękno przejawia się w każdym detalu, uśmiechu i geście. My to dostrzegamy i chwytamy każdy moment, w którym Wasza relacja jawi się jako najprawdziwsza, najintymniejsza i najbardziej magiczna.

Co możemy dla Was zrobić?

Towarzyszymy Wam podczas przygotowań oraz w trakcie całego ślubu i wesela. Chcemy zatrzymać ten wyjątkowy czas po to, abyście mogli przypominać sobie przyspieszone bicie serc i ciepło, które emanowało z Was wtedy, gdy przysięgaliście sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Oprócz tego spotykamy się z Wami na sesjach narzeczeńskich i plenerowych. Jesteśmy obok w każdej minucie, w której chcecie dzielić się radością i wysyłać w świat swoją energię. Mamy pewność, że owoce naszej pracy przez lata będą wywoływały uśmiech na Waszych twarzach i wzruszenie w Waszych sercach.

SPODOBAŁY CI SIĘ NASZE PRACE?

Zapytaj o wolny termin

SKONTAKTUJ SIĘ

MAGICZNE ZDJĘCIA ŚLUBNE

Zobacz nasze portfolio

Więcej pięknych zdjęć

ZOBACZ >

Więcej pięknych zdjęć

ZOBACZ >

Więcej pięknych zdjęć

ZOBACZ >

Więcej pięknych zdjęć

ZOBACZ >

Więcej pięknych zdjęć

ZOBACZ >

Więcej pięknych zdjęć

ZOBACZ >