Pomysły na prezenty świąteczne

Zbliża się magiczny okres Bożego Narodzenia, który dla wielu z nas jest szansą, by spędzić czas w większym gronie rodziny i przyjaciół. To Święta, na które czekamy cały rok, żeby znów móc się cieszyć wspólnym śpiewaniem kolęd, pójściem na pasterkę i wieszaniem bombek na choince. Jednym ze świątecznych rytuałów jest wręczanie sobie prezentów. W zależności od regionu Polski, w wigilijną noc przychodzi do nas św. Mikołaj, Gwiazdor, lub Aniołek, by zostawić pod drzewkiem podarunek. Ale nawet naszym dobroczyńcom, w których wierzymy jako dzieci, trzeba czasem pomóc. Co powiesz na to, by w tym roku wręczyć bliskim prezent od serca? Poniżej nasze pomysły na prezenty świąteczne:

Pomysły na prezenty świąteczne: Rodzinny portret na płótnie

W rodzinie tkwi siła. To do mamy, siostry czy dziadka zwracamy się ze swoimi radościami, smutkami i problemami. Na bliskich krewnych możemy liczyć w trudnych sytuacjach, ale też w tym dobrych, gdy szczęście da się podzielić. Pielęgnowanie więzi rodzinnych to obowiązek i przyjemność zarazem, pamiętajmy o tym, gdy wspólnie zbieramy się przy świątecznym stole. Czy nie byłoby pięknie, gdyby w każdym domu wisiał portret rodzinny odzwierciedlający Wasze oddanie i miłość?

Jeśli chcesz zamówić na prezent obraz na płótnie ze zdjęciem całej rodziny, masz dwie drogi: albo samodzielnie wykonać zdjęcie, albo udać się do profesjonalnego fotografa. Jeśli wybierzesz tę pierwszą opcję, to pamiętaj, by najpierw przygotować scenerię. Najlepiej, aby tło było gładkie, ale możesz ustawić kilka dodatków w świątecznym stylu. Wykorzystaj krzesła bądź fotele. Ustaw wszystkich rodzinnych modeli. Najlepiej, aby na środku siedzieli seniorzy rodu, wokół nich stali bądź kucali pozostali członkowie rodziny. Aby zrobić zdjęcie, wykorzystaj opcję samowyzwalacza. Następnie wybierz najlepszą fotografię z rodzinnej sesji i użyj formularza pozwalającego zrobić obraz ze zdjęcia. Pod powyższym linkiem znajdziesz kompleksowe narzędzie w którym możesz wgrać własne zdjęcie, wykadrować je, wybrać rozmiar i materiał na którym ma być wydrukowane. Jest jeszcze trzecia droga:) obraz na płótnie nie musi być zdjęciem całej rodziny, może to być zdjęcie ślubne (świetny prezent dla rodziców lub dziadków), zdjęcie z sesji narzeczeńskiej (super opcja dla chłopaka lub dziewczyny od drugiej połówki) lub po prostu zdjęcie z wakacji, z wycieczki lub z działki. Z doświadczenia wiemy, że ze zdjęć na płótnie na których są dzieci w szczególności cieszą się ich dziadkowie:)

pomysły na prezenty świąteczne
prezenty na święta- pomysły
jaki prezent na święta
prezenty świąteczne

Jeśli nie posiadasz zdjęcia rodzinnego możesz wgrać jakiekolwiek inne zdjęcie lub wybrać spośród kilkudziesięciu kolekcji gotowych fotografii i grafik dostępnych w naszym sklepie internetowym www.wydrukidladomu.pl.

Pomysły na prezenty świąteczne: Plakat typograficzny

Ostatnio bardzo popularne stały się plakaty typograficzne, czyli plakaty ze śmiesznymi hasłami, znanymi cytatami, motywacyjnymi napisami. Pasują do każdego wnętrza, bez względu na to, czy będzie to kuchnia, pokój dzienny, czy sypialnia, a na dodatek są świetnym pomysłem na prezent. Możesz podarować bliskiej osobie plakat, który wyraża jej pasję, stosunek do świata czy gust.

Miłośnik herbaty ucieszy się z grafiki z napisem „Tea makes everything better”, dla triatlonistów i biegaczy idealne będzie hasło „It doesn’t get easier, you just get stronger”, a dla fanów technik motywacyjnych „You can dream it, you can do it”.

pomysł na prezent
prezenty na wigilie
jaki prezent na święta

Pomysły na prezenty świąteczne: Bon na sesję zdjęciową

Chwile zatrzymane na zdjęciach, do których powraca się po kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu latach, to cudowny sposób, by powspominać najpiękniejsze momenty w życiu. Przyjęło się, że sesje fotograficzne wykonywane są przede wszystkim na ślubach, ale przecież jest dużo wspaniałych okazji, które warto uwiecznić.

Podaruj bliskim krewnym bon na sesję zdjęciową. To może być sesja rodzinna, narzeczeńska albo indywidualna. Nie potrzeba specjalnej okazji, aby zatrzymać na zdjęciach najpiękniejsze uczucia. Profesjonalnie wykonane fotografie można później oprawić w ramki bądź stworzyć z nich fotoksiążkę.

upominek na święta
pomysł na prezent
prezenty na święta kalisz

Jeśli już dawać prezenty, to tylko takie, które są przemyślane i od serca. Podaruj bliskim upominek, który będzie wyrazem Twojego oddania i ciepłych myśli. Na pewno to docenią.