Sesja narzeczeńska Dominiki i Krystiana

Dzień dobry:) Zapraszam Was do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z wczesnowiosennej sesji narzeczeńskiej Dominiki i Krystiana i przeczytania krótkiego tekstu na temat przebiegu sesji i o tym czym jest sesja narzeczeńska i dlaczego warto ją wykonać. Miłej lektury!

Sesja narzeczeńska Dominiki i Krystiana

Bohaterowie tego wpisu, jak sami twierdzą zdecydowali się na wykonanie sesji narzeczeńskiej głównie po to, żeby „oswoić” się z aparatem i fotografem. Jest to świetny argument za wykonaniem takich zdjęć, ponieważ już przed weselem jest okazja do poznania się i zobaczenia na czym polega praca przed obiektywem aparatu, jaki styl ma fotograf i co sobą reprezentuje. Para nabiera wtedy zaufania do wykonawcy i widząc zadowalający efekt sesji łapie pewność siebie, spokój i luz przed dalszą współpracą. Moim zdaniem jest to kluczowa rzecz przemawiająca za tym, dlaczego sesja narzeczeńska jest super pomysłem. Narzeczeni na „własnej skórze” mogą przekonać się jak wychodzą na zdjęciach swojego fotografa i nabierają doświadczenia w „modelingu” przed dalszą współpracą, szczególnie sesją plenerową po ślubie.

Witając się z Dominiką i Krystianem przed sesją już wiedziałem, że będzie dobrze. Super dobrana stylizacja, otwarci, uśmiechnięci i zakochani w sobie ludzie, piękna pogoda i urokliwe miejsce w którym robiliśmy zdjęcia. Czy coś mogło pójść nie tak? Oczywiście jeszcze musiał być fotograf, który to wszystko zobaczył i uwiecznił ale w tym przypadku zdjęcia robiły się niemal same;) Nasze spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze, śmiechom nie było końca, ale znalazło się też miejsce na kilka subtelnych i sensualnych momentów bo przecież budujemy opowieść. Aby zdjęcia opowiadały w najlepszy sposób historię miłości Krystiana i Dominiki muszą być różnorodne i spójne. Pierwsza część zdjęć odbyła się w starym dworku w Kaliszu, druga to sesja narzeczeńska w sadzie i moim zdaniem obie świetnie się dopełniają.

Sesja narzeczeńska- pozostałe zalety

Oswojenie się z obiektywem to tylko jedna z zalet wykonania sesji narzeczeńskiej. Często dla przyszłej pary młodej jest to pierwsza w życiu okazja do wykonania profesjonalnych zdjęć, które są świetną pamiątką na całe życie- w końcu czas leci i nie zawsze będziemy mieli dwadzieścia kilka lat;) Jest to kolejny ważny argument do wykonania zdjęć nie tylko w strojach ślubnych ale też w innych, codziennych stylizacjach. Z takich fotografii można wykonać fajny album, ozdobić ściany w domu wydrukiem na płótnie lub zdjęciem dużego formatu (możecie je zrobić w naszym sklepie internetowym), dać w prezencie na Święta czy Dzień Mamy.

W przeszłości niektóre z naszych Par używały zdjęć z sesji narzeczeńskiej do wykonania zaproszeń ślubnych, podziękowań dla gości (np. w postaci magnesików na lodówkę) i do dekoracji sali (zdjęcia w dużych formatach na sztalugach lub wielkie zdjęcie w tle stołu Pary Młodej). Jednym z częściej realizowanych pomysłów jest wydrukowanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej na płótnie, które przekazywane są w dniu ślubu rodzicom i dziadkom jako podziękowania.

Aaa i zapomniałbym- taką fotografię można wykorzystać na profilowe w portalach społecznościowych lub czasem nawet jako zdjęcie biznesowy:D Jak widzicie możliwości na użycie takiego zdjęcia jest wiele tak samo jak argumentów przemawiających za wykonaniem sesji:) Warto zadbać, aby wybór fotografa nie był przypadkowy, dlatego poświęćcie naprawdę sporo czasu na dokładne zapoznanie się z ofertą ale przede wszystkim dorobkiem fotografa, czyli portfolio i najlepiej całe materiały (nasze znajdziecie tutaj) bo tylko tak poznać możecie prawdziwą wartość osoby, która będzie dla Was wykonywać prawdopodobnie najważniejszą pamiątkę w życiu.

Sesja narzeczeńska- podziękowanie

Mam nadzieję, że nie zanudziłem tym tekstem i że chociaż część z Was dobrnęła do końca, ale moją ambicją jest żeby oprócz części zdjęciowej zawsze choć trochę opowiedzieć o kulisach naszej pracy i o ludziach z którymi pracujemy bo nasi Klienci są w tym wszystkim najważniejsi. W ten sposób możecie nas lepiej poznać. Tym razem oprócz opowieści o sesji zostawiłem dla Was również część edukacyjną zawierającą argumenty dlaczego sesja narzeczeńska jest naprawdę ważnym elementem przygotowań do ślubu i jak można wykorzystać tego typu zdjęcia. mam nadzieję, że się przyda:)

Dominice i Krystianowi chciałem bardzo bardzo podziękować za ten miło spędzony czas i liczę na to, że kolejne nasze spotkania będą równie miłe. Do zobaczenia!

sesja narzeczeńska
zdjęcia z sesji narzeczeńskiej
sesja narzeczeńska kalisz
sesja portretowa kalisz
zdjęcia narzeczeńskie
sesja zdjęciowa kalisz
portret narzeczeński
sesja narzeczeńska w kaliszu
sesja narzeczeńska w sadzie
sesja narzeczenska
plener w sadzie

Jedna myśl na temat “Sesja narzeczeńska Dominiki i Krystiana”

    Super :)

    Kasia
    Bardzo fajne i klimatyczne zdjęcia, są uchwycone momenty i emocje czyli to co najważniejsze w fotografii.
    Dodane: 2019-09-27
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz
Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *