Sesja ślubna w Berlinie – Gosia i Piotr

sesja ślubna w Berlinie

W przerwie pomiędzy wpisami poradnikowymi dla Par Młodych chcieliśmy zostawić Was „sam na sam” z sesją naszej cudownej Pary- Gosi i Piotra, z którymi bez wątpienia nadajemy na tych samych falach, co zdecydowanie miało pozytywny wpływ na jakość i sam klimat naszej współpracy. Sesja ślubna w Berlinie z Gosią i Piotrkiem to niewątpliwie bardzo miłe wspomnienie i bardzo chcemy się nim z Wami podzielić:)

Sesja ślubna w Berlinie

Jesienna sesja ślubna w Berlinie odbyła się w niskich, raczej zimowych temperaturach, jednak gorące uczucie (i kawa ze Starbucksa;)) towarzyszące nam od samego początku skutecznie pozwoliło zapomnieć o tych niedogodnościach, choć tak naprawdę łatwo mi powiedzieć, byłem ciepło ubrany- czapka, rękawiczki i te sprawy, czego nie można powiedzieć o Parze Młodej;) Bardzo miło wspominam czas spędzony w Berlinie z Gosią i Piotrkiem. Nowe miejsca okazały się fascynujące i pełne inspiracji, pozostaje jedynie mały niedosyt, że tak krótko i tak zimno. Zwiedziliśmy fotograficznie między innymi Poczdam, Plac Poczdamski, Kurfürstendamm i kilka innych miejsc, jednak w naszej fotografii nie miejsca są najważniejsze, tylko szczerość, emocje, miłość i uśmiech:) A Wam jak podobają zdjęcia Gosi i Piotra? Zapraszamy do oglądania, może sesja ślubna w Berlinie zainspiruje przyszłe Pary Młode do dalszych wyjazdów na sesje plenerowe, które zawsze są fajnym, nowym doświadczeniem.

Tymczasem we współpracy z najlepszymi specjalistami ze swoich branż szykujemy dla Was dwa naprawdę ciekawe wpisy poradnikowe. Do przeczytania!:)

sesja ślubna Poczdam
sesja ślubna w Niemczech
zdjęcia ślubne Berlin
sesja ślubna Berlin
sesja plenerowa w Berlinie
zdjęcia ślubne w Berlinie
sesja ślubna w Berlinie