Restauracja Maxim Stawiszyn | Wesele Dominiki i Krystiana

Cześć! Chciałem zaprosić Was do obejrzenie reportażu fotograficznego i kilku teledysków ze ślubu i wesela Dominiki i Krystiana. Tym wpisem pragnę pokazać jak fajnie uzupełniają się zdjęcia z filmem i jak te dwie formy ze sobą współgrają, dopełniają się, tworzą jedną spójną całość- wspaniałą pamiątkę z dnia ślubu. Ceremonia przesympatycznej Pary odbyła się w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu, a miejscem wesela była Restauracja Maxim w Stawiszynie.

Z Dominiką i Krystianem zaiskrzyło już od pierwszego spotkania. Jest to Para, która wie czego chce, zdecydowała się na naszą firmę z przekonania, że zrobimy dla nich pamiątkę na najwyższym poziomie i obdarzyli nas pełnym zaufaniem. Pierwsza okazja do spotkania się na planie zdjęciowym miała miejsce podczas sesji narzeczeńskiej (jej efekty możecie obejrzeć tutaj), na której mieliśmy okazję się lepiej poznać i ze sobą popracować. Choć wcześniej przeczuwałem dobre fale, podczas sesji przekonałem się, że Dominika i Krystian są bardzo pozytywni a przy tym mega fotogeniczni. Zdjęcia robiliśmy kilka tygodni przed weselem, dlatego okazja do kolejnego spotkania nadeszła niebawem:)

Dzień ślubu i wesela | Restauracja Maxim w Stawiszynie

Kolejne nasze spotkanie z Dominiką i Krystianem miało już miejsce w dzień ślubu. Przemiła atmosfera od samego rana, dużo uśmiechów i dobrych emocji, piękni i pozytywnie nastawieni ludzie. To wszystko sprawia, że praca staje się przyjemnością a czas leci bardzo szybko. Nie obejrzeliśmy się i już nadszedł czas ceremonii ślubnej, której przewodniczył przesympatyczny ksiądz Jarek- proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu. Jak możecie zobaczyć na poniższych teledyskach i zdjęciach również ceremonii (mimo podniosłej atmosfery) towarzyszyły uśmiechy, co zawsze dodaje uroku, szczególnie na fotografiach, gdzie zatrzymany jest decydujący moment. Zawsze powtarzamy na spotkaniach, że jeśli Wy dostarczycie nam tych uśmiechów i emocji będą one uchwycone na zdjęciach i doda to im szczególnej wyjątkowości.

Po wyjściu z kościoła (które też było bardzo „wystrzałowe” i emocjonalne) przejechaliśmy do miejsca wesela jakim była Restauracja Maxim w Stawiszynie. Jest to miejsce w którym pracujemy dość często i z czystym sumieniem możemy polecić ze względu na bardzo dobre jedzenie i sprawną, zaangażowaną obsługę. Dominika i Krystian zadbali o każdy detal, przez co wystrój sali stał na najwyższym poziomie, co również ma swój udział w efekcie końcowym naszej pracy, ponieważ jak zawsze powtarzamy zaangażowanie w organizację wesela zawsze ma bardzo pozytywny wpływ na ostateczny kształt zdjęć i filmu ślubnego.

Wesele w restauracji Maxim

Po życzeniach i obiedzie restauracja Maxim i wszyscy tam obecni, również my byliśmy świadkami świetnego wesela, doskonałej zabawy i nieziemskiej atmosfery, szkoda tylko, że wszystko co dobre tak szybko się kończy. Na szczęście pozostają wspomnienia w postaci zdjęć i filmu, do których można wracać kiedy tylko tego chcemy odświeżając swoje wspomnienia. Sam niedawno miałem wesele i wiem jak szybko mijają te wyjątkowe chwile i teraz jeszcze bardziej namawiam naszych Klientów do inwestycji w zdjęcia i film, bo tak naprawdę jest to jedna z najważniejszych inwestycji (pamiętajcie- to nie wydatek tylko inwestycja) w całym naszym życiu, szczególnie doceniana po upływie pewnego czasu, kiedy te wspomnienia się zacierają.

Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej pracy- 2 teledyski i obszerny materiał zdjęciowy, które bardzo fajnie się uzupełniają. Przy okazji chciałem też sprostować jedną rzecz. Często nasi Klienci myślą, że efektem końcowym zamówionego u nas filmu jest tylko ten krótki teledysk. Jest to błąd:) teledysk otrzymujecie w formie linku aby dzielić się nim z najbliższymi, a materiał który otrzymujecie to dynamicznie i smacznie zmontowany film o długości od 60 do 90 minut (na życzenie również dłuższy), a ilość zdjęć zależna jest od wybranego pakietu. W naszych wpisach pokazujemy tylko wybrane przez nas fotografie, które opowiadają historię dnia ślubu.

Na koniec chcieliśmy podziękować Dominice, Krystianowi i ich rodzinom za zaufanie i super relacje, również na podziękowania zasługuje restauracja Maxim i wszystkie osoby z którymi mogliśmy współpracować podczas tej uroczystości. Osoby, które doczytały ten wpis do końca zachęcamy do udostępniania i zostawiania komentarza pod zdjęciami:) Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące branży ślubnej i organizacji wesela śmiało pytajcie, jeśli będziemy mogli, chętnie pomożemy. Do zobaczenia lub przeczytania!

Film ślubny w Restauracji Maxim:

 

Zdjęcia ślubne w Restauracji Maxim:

maxim wesele
maxim stawiszyn
restauracja maxim wesele
restauracja maxim stawiszyn
wesele w maximie stawiszyn
wesele maxim w stawiszynie
restauracja maxim
stawiszyn wesele
restauracja maxim w stawiszynie wesele

Jedna myśl na temat “Restauracja Maxim Stawiszyn | Wesele Dominiki i Krystiana”

    Ekstra wpis i zdjęcia

    Anka
    Gratulacje dla Was. Super reportaż, pełen emocji i naturalności! Restauracja Maxim w Stawiszynie to popularne i lubiane miejsce i jak widzę fotki wychodzą tam dobrze. Życzę samych tak pięknych zdjęć!
    Dodane: 2020-04-08
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz
Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *