Wesele w Białym Dworze

Biały Dwór w Białej Panieńskiej- wesele w Białym Dworze

Cześć! Dzisiaj chciałem Wam opowiedzieć historię ślubu Kasi i Mateusza. Wolę opowiadać zdjęciami i taką obszerną relację znajdziecie pod tekstem, jednak ze względu na to, że Kasię znam od lat postaram się napisać też parę słów. Dzień ślubu Kasi i Mateusza i wesele w Białym Dworze na pewno na długo zapadną nam w pamięci. Chcecie dowiedzieć dlaczego? Zapraszam poniżej 🙂

Jak to się zaczęło? Wesele w Białym Dworze.

Kasia, podobnie jak my pracowała w branży ślubnej, jako wokalistka w zespole (żeby nie było my nie pracujemy jako wokaliści, tylko w branży ślubnej i niech tak zostanie;)) i właśnie na weselu się poznaliśmy. Zawsze uśmiechnięta, pogodna, pozytywna, szalona gaduła o dobrym sercu. To nie jest ogłoszenie na portalu randkowym tylko pierwsze słowa, które przychodzą na myśl jak myślę o Kasi 😉 Nie ukrywam, że ucieszyliśmy się, kiedy Kasia napisała z zapytaniem o wolny termin. Ale zapytanie to jeszcze nie zlecenie- Kasia wie co robimy ale musiałem zaprezentować się jeszcze przed przyszłym mężem Kasi. I tak poznałem Mateusza. Ach cóż to był za wieczór 😉

Mateusz okazał się dociekliwy, konkretny, dokładny, do tego trochę zna się na fotografii- jednym słowem Klient idealny 😀 Tak serio to lubimy takich Klientów, dlatego miałem pole do popisu opowiadając o naszej fotografii i filmie, o tym jak tworzymy ślubne historie poprzez fotograficzne kadry, o narracji, zmianie tempa i innych szczegółach (jak chcecie posłuchać umówcie się z nami na spotkanie:P). Wieczór trwał, język się plątał coraz bardziej, ale chyba się spodobaliśmy bo kilka dni później Kasia zadzwoniła i powiedziała „tak”.

Dzień ślubu. Wesele w Białym Dworze.

Kilka najważniejszych informacji: ślub w kościele w Gostyczynie, wesele w Białym Dworze, plener na Dolnym Śląsku, zespół Woobee Doobee i jeszcze kilka mniej istotnych faktów, ale przejdźmy do dnia ślubu, który przebiegał w niezwykle miłej i przyjemnej atmosferze. Kasia i Mateusz, a także Ich rodziny od rana promienieli uśmiechem, pogoda dopisała, wszystko udało się idealnie. To co nas szczególnie wzruszyło w tym dniu to piękna oprawa muzyczna ślubu, o którą zadbał chór „Kopernik” z III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu w którym Kasia kiedyś śpiewała. Słowa nie oddadzą tego jaki klimat tam panował, jakie mieliśmy ciary i ścisk w gardle- coś absolutnie wyjątkowego.

Do tego klimat małego, starego kościółka, uśmiechnięta Para Młoda i super Ksiądz, który pochwalił nas na koniec za dyskretną pracę. To były wspaniałe momenty. Następnie udaliśmy się do Białego Dworu, gdzie odbywało się wesele. W ogóle nie obawialiśmy się tej części uroczystości, ponieważ wiedzieliśmy jaką energią dysponuje nasza Para Młoda, że zagra fajny zespół, a całość odbędzie się w fajnym lokalu. To co działo się na weselu chyba lepiej oddadzą zdjęcia, mówiąc krótko- ogień 😀 Sesja plenerowa odbyła się w pięknej jesiennej scenerii na Dolnym Śląsku przy korzystnym do fotografowaniu świetle, pięknych emocjach, uśmiechach i rozmowach. Efekty sesji zobaczycie na zdjęciach poniżej:)

Już koniec?

Przykro, kiedy tak fajne momenty tak szybko się kończą, ale na szczęście pozostają wspomnienia. Kasi i Mateuszowi chciałem bardzo podziękować za zaufanie i współpracę i za wartościową znajomość, a także za nasze wieczorne spotkania przy ustaleniach dotyczących ślubu 🙂 Życzymy Wam wszystkiego dobrego, wiele miłości i szczęścia. A wszystkich czytelników naszego bloga i osoby, które lubią oglądać nasze prace zapraszamy do obejrzenia reportażu i sesji plenerowej Kasi i Mateusza, z chęcią dowiemy się co myślicie o tej historii, podzielcie się tym na naszym profilu na Facebooku🙂 Pozdrawiamy!

Film ślubny w Białym Dworze:

Zdjęcia ślubne w Białym Dworze:

zespół Woobee Doobee
Zespół na wesele Kalisz
Zespół weselny Kalisz
Wesele w Białym Dworze
Biały Dwór Biała Panieńska
Wesele Biały Dwór

0 myśli na temat “Wesele w Białym Dworze”

    Świetne zdjęcia

    Ada K.
    Świetne zdjęcia i opis, aż chciałoby się być na tym weselu.
    Dodane: 2019-09-27
    Pozytywnie zweryfikowany komentarz
Dodaj swoją opinię

Dodaj komentarz

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.